Karrier

A Target Media, a prémium közönségnek sugárzó 90.9 Jazzy Rádió és a Klasszik Rádió 92.1 reklámidejének kizárólagos értékesítője munkatársat keres. Ha szereted a kihívásokat és rátermettnek érzed magad, akkor mi TÉGED keresünk!

Várjuk leendő kollégánk jelentkezését MÉDIA ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe.

Feladatok

  • A 90.9 Jazzy Rádió és a Klasszik Rádió 92.1 hirdetési felületeinek értékesítése
  • A 90.9 Jazzy Rádió és a Klasszik Rádió 92.1 által rendezett események értékesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel és új ügyfelek felkutatása

Elvárásaink

  • Legalább 2 éves médiaértékesítési tapasztalat
  • Kiterjedt élő kapcsolatrendszer
  • Proaktív értékesítés orientált szemlélet, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Telefonos, hideghívásos értékesítésben szerzett gyakorlat
  • Piacfejlesztési, új ügyfélszerzésben sikeres korábbi munkavégzés
  • Nagyfokú precizitás, pozitív attitűd, terhelhetőség, csapatszellem, magas szintű kommunikációs készség

Előny:

  • Ügynökségi kiszolgálásban és/vagy KAM munkakörben szerzett tapasztalat
  • Prémium, niche médiaértékesítési (spot, non-spot) gyakorlat

 Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő (teljesítménytől függő) kereseti lehetőség
  • Egy stabil rádiós cég biztos háttere
  • Lelkes, fiatalos csapat, barátságos munkakörnyezet, amit sales munkatársként magabiztosan képviselhetsz!

Az önéletrajzokat „média értékesítő” pozíció megjelölésével az allas@targetmedia.hu e-mail címre várjuk.